Tilda o Tildě

Jmenuji se Tilda, či pouze ~. Jsem nenapravitelný životní optimista a snílek.

Když s lidmi nemluvím, tak se na ně mračím. Když s nimi mluvím, tak se obvykle směju. Někteří si myslí, že mluvím moc – já si ale myslím, že to ostatní pouze mluví málo.

Moc ráda prudím lidi a utahuju si z nich – a všichni mi to velmi rádi vrací. Jsem si jistá, že největším životním posláním Hildy je dělat si ze mě legraci.

Ve svých studiích tak porůznu koketuji s různými matematicko-informatickými disciplínami. Neptejte se mě, co chci v životě dělat. Nevím.

Ráda běhám. Jen málokdo by do takové drobné, slabé a nemotorné dívenky řekl, že zaběhla půlmaraton i maraton, přežila nejeden drsný Spartan Race a ušla 100 kilometrů v kuse. Pokud byste chtěli vědět, proč běhat, jak začít běhat nebo jak běhat, neváhejte se mě zeptat. Jen se pak nedivte, že budu mluvit hodinu bez zastavení a nepustím vás ke slovu… :) (to samé platí o různých alternativních životních stylech, jako je barefoot, jóga nebo rozumné veg(etari)anství)

Hodně organizuju. Tábory, víkendovky, soutěže, lidi, práci ostatních. Sebe nezvládnu.

Vždycky jsem schopná splnit jen určité procento věcí, které jsou ode mě vyžadovány ať už od okolního světa, nebo ode mě samotné. To procento nemá vůbec žádnou souvislost s množstvím vyžadovaných věcí, je vždy stejné. Proto si toho obvykle na sebe nakládám co nejvíc, abych toho o to více zvládla udělat. Prvotní verze tohoto webu byla zprovozněna těsně před bakalářskými státnicemi.

S tím vším souvisí i jakási prioritní fronta úloh ve mně. Je totiž převrácená naruby. Nevím, jak ji napravit – pomohlo by převrátit ukazatele? Nebo zkusit úplně jinou implementaci? Proto například den před tím, než se mám stěhovat a napsat dvě zkoušky, jsem se rozhodla naučit Drupal.

Ale teď se už vážně jdu učit.